Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.  Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded.

Tagastamine ja vahetamineee

Tagastatav kaup peab olema KASUTAMATA, siltidega ja originaalpakendis. 
Kauba palume pakkida tagastamiseks korrektselt.
Tagastus palume JUVEELi toimetada 10 päeva jooksul arvates tagastuse teavituse saatmisest.
Tagasimakse sooritatakse 30 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest samale arveldusarvele, milliselt tellimuse eest tasuti.
Vahetustoote saadame Juveeli kulul. Vahetustoote mittesobivusel kehtib 14-päevane lepingust taganemisõigus, uut vahetustoodet sama tellimuse raames ei vormistata.

Toote tagastamiseks palun saata enne postitamist  

  Nimi

  Email

  Tagastamise põhjus

  Arve number

  Pangakonto number

  Tagastusviisid

  Kui soovid tellitud toote tagastada või vahetada, on Sul valida mitme tagastusviisi vahel. Tagastuskulu tuleb tasuda toote postitamisel otse teenusepakkujale. Vali endale sobivaim tarneviis:

  Eesti Post  
   
  alates 2,20 € tuleb tasuda postkontoris
  Toote võid tagastada või vahetada AS-i Eesti Post vahendusel tähtmaksikirjana või standardpakina. Tagastus jõuab Juveeli 5 tööpäeva jooksul. Saatmise aadress: OÜ JUVEEL, Kadaka tee 36, 10621, Tallinn.
  Palume alles hoida postkontorist saadud kviitung paki registreerimisnumbriga, et vajadusel saadetise asukohta jälgida. Kui Te ei ole 14 päeva jooksul saanud JUVEEL OÜ-lt teavitust tagastatud paki saabumise kohta, võtke palun meiega ühendust ja saatke meile paki registreerimisnumber.
   
  Teavitus ja tagasimakse

  Kui tagastus jõuab JUVEELi, saadame paki kättesaamise kohta kinnituse Teie e-posti aadressile. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest. Teeme tagastatud kauba eest tagasimakse samale arveldusarvele, millelt tellimuse eest on tasutud. 

  Pretensiooni esitamisõigus

  Pretensioon

  Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada kaks aastat arvates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldame, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu selgitab välja JUVEEL OÜ. Kui defekt on tekkinud hiljem kui 6 kuu jooksul, selgitab defekti iseloomu välja tarbija. Ootamatu defekti ilmnemisel saada palun esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul e-kiri aadressile tellimus@juveel.ee  järgneva infoga:

   
  Tellija nimi ja kontaktandmed ning tellimuse number
  Pretensiooni esitamise kuupäev
  Tootel ilmnenud defekt ja defekti ilmnemise aeg, võimalusel lisa ka fotod
  JUVEEL OÜ-le esitatav nõue

  Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.

  JUVEEL OÜ ei vastuta: 

  Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest
  Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
  Defektide eest, mis on tekkinud puuduliku või ebapiisava hoolduse tagajärjel

  Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral
  Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. Kirjuta meile julgelt tellimus@juveel.ee, leiame kindlasti lahenduse